Державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля при проведенні рибоохоронної роботи з великою кількістю рибалок проведено бесіду щодо дотримання правил рибальства та техніки безпеки на кризі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Відтак, з 1 по 15.02.2022 р. зафіксовано 162 порушення, з яких:  118 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), в тому числі 2 матеріали - складені на користувачів водних біоресурсів; 12 грубих порушень правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) за вилов риби забороненим способом багріння, забороненими колючими та сіткоснастевими знаряддями лову; оформлено 32 безгосподарських актів, власників яких не встановлено.

За даний період на порушників накладено штрафів на суму 6 938 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 5 751 грн.

В ході проведених заходів державними інспекторами вилучено 63,5 кг водних біоресурсів та 46 од. заборонених знарядь лову.

По 12 справам готуються матеріали для направлення до судів, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93, (0472) 31-02-76.

На зображенні може бути: водойма та природа

На зображенні може бути: 7 людей, природа та текст «черкаський рибоохоронний патруль»

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та сніг

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині відкололась крижина, на якій перебували до двохсот рибалок (фото).