Наразі прокуратура області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочала 6 кримінальних проваджень за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 272 КК України, здійснення досудового розслідування у яких доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прокуратури Черкаської області.

У ході досудового розслідування проведено невідкладні слідчі (розшукові) дії,  за результатами яких з незаконного обігу вилучили пальне, документацію та обладнання АЗС/АГЗП.

У період з 27.12.2019 до 13.01.2020 припинено діяльність та демонтовано обладнання 12 станцій (з жовтня 2018 року по грудень 2019 року – 42 нелегальних АЗС/АГЗП).

Фахівці податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області вилучили з незаконного обігу дизельне паливо, бензин, скраплений газ в кількості майже 300 тонн на суму понад 6,5 млн грн, склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Здійснюючи представницькі функції захисту інтересів держави в суді, прокуратурою скеровано до суду 2 позовні заяви щодо звільнення земельних ділянок у межах м. Черкаси, на яких протиправно розміщені АЗС/АГЗП.

Невідкладні заходи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій тривають.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що У чиновників черкаської міськради вилучили «чорну» бухгалтерію та фінансову документацію у справі розкрадання 1,6 млн.грн.