За період карантину фахівці Держпродспоживслужби Черкащини  взяли участь у понад 2 тисячах перевірок та комісійних обстежень закладів продовольчої торгівлі,  лікувально-профілактичних установ, аптек, об’єктів водопостачання та водовідведення тощо,  порушення вимог чинного законодавства були виявлені на 620 з них.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Держпродспоживслужби у Черкаській області.

З розподільчої мережі централізованого водопостачання та децентралізованих джерел водопостачання області відібрано та досліджено за мікробіологічними показниками 127 проб питної води, з них виявлено 8 відхилень від гігієнічних нормативів за мікробіологічними і одне – за санітарно-хімічними показниками.

За наслідками проведених перевірок керівникам об’єктів надано 50 приписів щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій, керівників підприємств, установ направлено 655 пропозицій, на посадових осіб накладено 117 штрафів за порушення санітарних норм і правил, за участі посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Нацполіцією складено 17  протоколів за статтею 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У рамках санітарно-освітньої роботи щодо профілактики коронавірусної інфекції фахівцями Держпродспоживслужби області проведено 60 виступів на радіо, 28 -  на телебаченні, у друкованих ЗМІ розміщено 162 матеріали, проведено 1600 лекцій, бесід, розповсюджено майже понад 2000 наочних тематичних матеріалів.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що чиновнику Черкаської міськради оголосили підозру за розтрату 55 тис.грн. під час закупівлі картоплі для садочків.