Впродовж минулого року Тарасову гору у Каневі відвідало майже 100 тисяч туристів, переважна частина з яких - діти.

Про це під час обговорення майбутнього проекту програми розвитку туризму у Каневі повідомила представник Шевченківського національного заповідника Тамара Філіпович, пише «Kanos».

За її словами, одним із пріоритетних напрямків роботи в місті має стати завдання – затримати туриста, щоб він зупинився, переночував, відпочив. Крім того, важливо також передбачити систему стимулів в міських готелях, що приваблювали б організаторів шкільних та дитячих екскурсій.

«На жаль, наші готелі (окрім «Старого Канева») не роблять знижки для проживання «маленьких» туристів, а тому для дитячих груп вартість проживання в Каневі «кусається» і вони ночують в Корсуні, Переяславі… А до нас заїжджають тільки на один день. Нам бракує хостелів, «зелених садиб» тощо, де б можна було зупинитись за невисоку ціну», - констатувала вона.

Ту ж таки проблему порушила і директор Канівського міського центру туризму Тетяна Дорошенко.

«У нас в центрі облаштовані спеціальні гостьові кімнати для того, щоб бюджетні туристи мали змогу відвідати Канів і заночувати (вартість - 50 грн. за добу). Утім, вже 2,5 роки в цих кімнатах живуть переселенці із Луганської і Донецької областей. Звільнилися лише декілька кімнат, а 16 осіб досі мешкають», - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в основі майбутньої програми розвитку туризму у Каневі закладено 3 пріоритетні напрями: реконструювання туристичної інфраструктури, розширення асортименту туристичних послуг і підвищення їх якості, а також промоція туристичного потенціалу міста.