Лише цього року на водних об‘єктах області зареєстровані 45 надзвичайних пригод, під час яких 28 осіб загинули (з них 1 дитина) та 23 особи, (серед них 4 дитини) були врятовані.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління ДСНС у Черкаській області.

Лише за минулі вихідні потонуло четверо людей. Так, 4 липня близько 18 години у селі Сагунівка, Черкаського району, під час купання у річці Дніпро, потонув 55-річний чоловік. Тіло загиблого на поверхню підняли місцеві жителі. Обставини загибелі з’ясовуються.

Ще одна трагічна подія на воді сталася цього ж дня в Чорнобаївському районі. Близько 21-ї години, під час купання в річці Дніпро, в районі села Чехівка, зник під водою 39-річний чоловік. Тіло загиблого на берег підняли місцеві жителі.

Наступного дня, 5 липня, вода забрала одразу два життя. Близько 16 години, в селі Тимошівка, Маньківського району під час купання в місцевому ставку потонули 2 жінки, 1988 та 1976 р.н. Жінки випливли на матраці з дітьми, згодом діти почали тонути. На допомогу прийшли чоловіки, але під час порятунку дітей, обидві жінки загинули. Тіла були підняті на берег місцевим населенням та передані працівникам національної поліції.

Управління ДСНС України у Черкаській області нагадує, що для безпечного відпочинку на воді варто обирати лише спеціально визначені місцевими органами влади та обладнані для цього місця.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі знайшли повішеним 19-річного студента.