Канівським міськрайонним судом засуджено 39-річного чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (таємне викрадання чужого майна).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Під час судового розгляду встановлено, що житель міста Канева, маючий не зняту та не погашену судимість за скоєння попереднього злочину на шлях виправлення та перевиховання не став і повторно вчинив умисний злочин проти власності, а саме: в приміщенні автовокзалу по вул. 206 Дивізії, 1, в м. Канів, Черкаської області, таємно викрав рюкзак чорного кольору «Найк» та чоловічі демісезонні черевики чим завдав потерпілому майнової шкоди на загальну суму 532,50 грн.

Враховуючи вищевказане, шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання, визначеного попереднім вироком суду, Канівський міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому  покарання строком 2 (два) роки і 3 (три) місяці позбавлення волі.

Обвинуваченого  взято  під варту в залі суду негайно після проголошення вироку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 34-річного канівця засудили за те, що він спиляв дерева на території Канівського природного заповідника.