За незаконний збут деревини посадовець Канівського лісгоспу вимагав майже 100 тис.грн.

Служба безпеки України викрила посадовця держпідприємства «Канівське лісове господарство», причетного до одержання неправомірної вигоди за нелегальний збут лісосировини. За попередніми даними слідства, представник лісгоспу налагодив механізм незаконної вирубки та продажу цінних порід деревини комерсантам.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію пресслужби СБУ у Черкаській області.

Для проведення оборудки посадовець штучно занижував вартість лісосировини та реалізовував її без укладання відповідних договорів. Так за нелегальне відвантаження понад 70 кубометрів сосни фігурант вимагав від представника комерційної структури майже 100 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали посадовця лісгоспу згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання чергової частини хабара.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудки.
Заходи з викриття та блокування протиправної діяльності проводились спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посадовці Канівського лісгоспу створили злочинну групу, яка займалася незаконним збутом кругляку.

Liza

View Comments

  • Симоненко за посаду заплатив 300тис $ . То як вихотіли .Природні ресурси належать народу , а в нашій державі Симоненкам .

  • От же ж герої так герої - викрили одного злодюгу))) Там у лісгоспі сміливо бери і саджай любого лісника - не промахнешся.

  • Забава? купюри кинуті на землю,як хтось їх загубив,чи можливо це щось нове в законодавстві

  • Від цих махінацій, відсоток віддавався Симоненку, чи можливо, хтось про це не знає, а навіщо марати свої руки, нехай підлеглі мажуться... Чи не так Едуард Володимирович?????

  • Не є секретом серед лісівників, що відкат Симоненку потрібно дати. Едуард Володимирович знає про кожне деревце, яке йде мимо каси, але не минає його кишені. Так що починати потрібно саме з нього.

Recent Posts

4 російські ракети та 5 БпЛА знищили оборонці на Черкащині

До самого ранку ворог не давав спочинку захисникам нашого неба — знову комбіновано бив по…

4 години ago

5 російських БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Ніч в області минула спокійно, однак напередодні у регіон залітали ворожі безпілотники.   Про це…

3 дні ago

Канівці попрощаються із захисником Дмитром Гелевичем

На війні загинув військовослужбовець із Канева Дмитро Гелевич. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…

3 дні ago

Ще два канівських захисники із статусом ВПО отримають житлові ваучери

Відповідні рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 25 травня  у рамках…

5 днів ago

Канівський фестиваль «Час обирати себе» відвідали гості із сусідніх областей (фото)

Фестиваль здоров’я «Час обирати себе» відбувся у Каневі 24 травня та об’єднав медиків, психологів, освітян,…

5 днів ago

Освітня реформа по-канівському: які рішення ухвалили на сесії міськради (фото)

На сесії Канівської міської ради ухвалили декілька рішень щодо об’єднання, перепрофілювання та переміщення навчальних закладів.…

5 днів ago