На території Канівського лісгоспу на початку сезону полювання, який стартував 12 серпня, вже виявили 6 порушників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На вихідних на Черкащині стартував сезон полювання, який триватиме із 12 серпня до 31 грудня. Відтак представники єгерської служби постійно проводять рейди, у межах яких слідкують за дотриманням законодавства.

За словами головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, у ході рейдів єгерської служби вже склали 25 протоколів на порушників. Найбільш «злочинними зонами» виявилися Чигиринський лісгосп, де склали 7 протоколів, та Канівський – 6.

В основному, як зазначив Володимир Рибалка, черкаські мисливці полюють, застосовуючи заборонені знаряддя чи способи. Наприклад, із під’їздом на автомототранспорті, на плавучих засобах із працюючим двигуном.

За декілька днів сезону полювання на Черкащині було виявлено 25 порушників.

Відзначимо також, що на сьогодні в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєструвалися 20 тисяч мисливців.Загалом на Черкащині діє 53 мисливських господарства. Дозволено проводити полювання на пернатих 36-ом користувачам мисливських угідь. Полювання дозволяється в середу,суботу та неділю.