Рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено позовну заяву Золотоніської місцевої прокуратури в інтересах однієї із сільських рад в Канівському районі до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення боргу за оренду землі в сумі майже 70 тис.грн. та розірвання договорів оренди землі загальною площею 97 га, вартістю 97 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Золотоніської місцевої прокуратури.

Встановлено, що між Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області та ТОВ укладено ряд договорів оренди земельних ділянок відповідно до умов яких, останній прийняв для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  земельні ділянки сільськогосподарського призначення (пасовища, рілля).

Проте, всупереч істотним умовам договору  упродовж тривалого часу, товариство не сплачує орендної плати, в результаті чого утворився борг у сумі майже 70 тис. грн.

Крім того, товариство не використовую земельну ділянку за призначенням, що призводить до її занедбання.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення заборгованості з орендної плати та розірвання договору оренди, який рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено та у комунальну власність повернено земельну ділянку вартістю 97 млн. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання тарифів та нового автобусного маршруту розглянуть члени виконкому на черговому засіданні.