Під час заходу волонтери фундації, серед яких є й іноземці, розповіли дітям чимало цікавих фактів про особливості різдвяних святкувань у різних куточках нашої планети – США, Монголії, Ефіопії, Франції.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».
«Головна наша мета – подарувати дітям відчуття свята, добрі почуття й емоції, залучити до цікавого спілкування й нових знань», - зазначив заступник директора БФ «МХП – Громаді» Микола Єфремцев та зауважив, що культурно-освітній проєкт «Даруємо щастя» цьогоріч реалізовується в 10 громадах присутності МХП:
За дві години вони встигли провести по кілька «швидких знайомств» на зразок того, як це відбувається в американських родинах, власноруч зробили милих ангелочків для рідних як це практикують діти в африканському Того, і навіть встигли намалювати незвичайні малюнки та виготовити листівки за французькою традицією.
А ще переглянули символічний ролик про батьків та дітей за традицією з Канади та подискутували про почуття й емоції між ними! Крім того, діти взяли участь у вікторині та дізналися багато цікавих та незвичних для нас різдвяних звичаїв.
«Мені було дуже цікаво дізнатися, що, наприклад, у Японії не ставлять на Новий рік ялинку як у нас, а роблять букети з використанням гілок різних дерев. А найбільше сподобалося виготовляти ангелочків з простих і всім доступних матеріалів», – поділилася враженнями десятирічна Богдана Василенко.
Коментуючи захід, волонтер Ібраім Ондзе, родом із Конго, наголосив, що для них найважливішим було бачити радість дітей: «Це чудово отримувати від дітей зворотній зв’язок, бути з ними на одній хвилі та бачити, що їм цікаво дізнаватися щось нове. А ще нам важливо було донести цінність таких понять як дружба, спілкування, почуття емоції – все це вічні речі, які не вимірюються грошима і дітям важливо це усвідомлювати».
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ПрАТ «Миронівська птахофабрика» передала свою продукцію воїнам на передову (фото).
Тут дехто запитав – хто же Ренькаса посадить – він же памятник ?!
***
Та життєвих варіантів багато.
Ось вам один з них.
Лягає на стіл місцевому представнику правоохоронних справ (журналісту, редактору) це звернення.
У цьому зверненні йдеться про канівську кланову корупцію у контексті розповсюдження короновірусу у Каневі.
https://kaniv.info/theme/sam-reshi-svoju-problemu-cherez-oficialnoe-obraschenie-zajavlenie-k-kanevskim-chinovnikam-i-deputatam.1505/page-40#post-39690
Покрутив він його у руках , та як зазвичай – поклав у далекий кут свого письмового столу.
А потім , під час вечері , ще й жінці буркнув про цю історію.
А раптом, на наступному тижні, від ковіда помирає його дитина.
Та жінка згодом у нього питає – любий, а що ти зробив щоб цього уникнути ?!
Ось і усе.
Представник правоохоронних органів приходить на робоче місце, та з завзяттям починає виконувати свої повноваження.
***
Це я вам сценарій до художнього фільму про Канів розповів.
Ренькас таки талановитий професіонал, що не спромігся фільм про Канів зняти – у рамках офіційної програми розвитку Канева до 2020 року .
***
Канів. Де кіно, проплачене головою міста Канів Ренькасом І.О. – рік тому – на суму 150 тис.грн. ?!
23.06.2019
https://kaniv.info/theme/sam-reshi-svoju-problemu-cherez-oficialnoe-obraschenie-zajavlenie-k-kanevskim-chinovnikam-i-deputatam.1505/page-38#post-37796
***
Фільм, знятий за цим сценарієм, згодом, буде представлено на міжнародному каннському (не плутати з канівським) кінофестивалі та впишіть ім’я сценариста у золоті сторінки світового кінематографу.
А у Каневі, знесуть ту металеву хрень на березі Дніпра біля АТБ, та прижиттєво поставлять бюст герою, та будуть до нього водити нескінченний потік туристів.
***
Як же ти задрав, лука, він же Павлюк, своєю тупістю! Повторюю тисячний раз: НЕ БУДЕ ТОБІ “ХЛІБНОЇ” ПОСАДИ, ХОЧ ВСЕРИСЯ ВІД ЗЛОСТІ!
Везе ліплявським дітям – справжній африканець до них приїжджав. А в Канів тільки блєднолиці злодюги та махінатори пруть. Що ошуканців сюди так приваблює?