Під час заходу волонтери фундації, серед яких є й іноземці, розповіли дітям чимало цікавих фактів про особливості різдвяних святкувань у різних куточках нашої планети – США, Монголії, Ефіопії, Франції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

«Головна наша мета – подарувати дітям відчуття свята, добрі почуття й емоції, залучити до цікавого спілкування й нових знань», - зазначив заступник директора БФ «МХП – Громаді» Микола Єфремцев та зауважив, що культурно-освітній проєкт «Даруємо щастя» цьогоріч реалізовується в 10 громадах присутності МХП:

За дві години вони встигли провести по кілька «швидких знайомств» на зразок того, як це відбувається в американських родинах, власноруч зробили милих ангелочків для рідних як це практикують діти в африканському Того, і навіть встигли намалювати незвичайні малюнки та виготовити листівки за французькою традицією.

А ще переглянули символічний ролик про батьків та дітей за традицією з Канади та подискутували про почуття й емоції між ними! Крім того, діти взяли участь у вікторині та дізналися багато цікавих та незвичних для нас різдвяних звичаїв.

«Мені було дуже цікаво дізнатися, що, наприклад, у Японії не ставлять на Новий рік ялинку як у нас, а роблять букети з використанням гілок різних дерев. А найбільше сподобалося виготовляти ангелочків з простих і всім доступних матеріалів», – поділилася враженнями десятирічна Богдана Василенко.

Коментуючи захід, волонтер Ібраім Ондзе, родом із Конго, наголосив, що для них найважливішим було бачити радість дітей: «Це чудово отримувати від дітей зворотній зв’язок, бути з ними на одній хвилі та бачити, що їм цікаво дізнаватися щось нове. А ще нам важливо було донести цінність таких понять як дружба, спілкування, почуття емоції – все це вічні речі, які не вимірюються грошима і дітям важливо це усвідомлювати».

Зображення може містити: одна або кілька осіб та люди стоять

Зображення може містити: 1 особа, стоїть та на сцені

Зображення може містити: 2 людини, люди сидять, дитина та у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа, стіл

Зображення може містити: 1 особа, сидить, стіл та у приміщенні

Зображення може містити: 6 людей, дитина та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ПрАТ «Миронівська птахофабрика» передала свою продукцію воїнам на передову (фото).