Для канівського дитячого волейбольного клуб «Вікторія» було придбано за фінансування Миронівської птахофабрики яскраву й зручну форму, а також наколінники для юних спортсменок нещодавно.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

 «Спорт – це не лише про здоров’я та правильний спосіб життя, а й про цікаве та корисне дозвілля! А тим більше, коли це стосується дітей, – зауважила директор птахофабрики Ольга Форостяна. – Тому ми намагаємось завжди знайти можливості для того щоб підтримати місцеві спортивні команди та клуби. Серед останніх проектів – допомога боксерському клубу «Спарта» у придбанні інвентарю та Канівській ДЮСШ – в закупівлі м’ячів».

Стосовно ж співпраці з ДВК «Вікторія», то варто відмітити, що тут займається близько 70 дітей з Канева, а також Ліплявого, Литвинця та Бобриці. В своєму арсеналі дівчата мають не тільки численні перемоги на обласному рівні, а й на всеукраїнському. Так, вони п’ять разів ставали чемпіонами області у різних вікових категоріях, були призерами Чемпіонату України «Дитяча волейбольна ліга» тощо.

«Наш клуб єдиний у Каневі, що бере участь у всеукраїнських змаганнях з волейболу. Для нас дуже почесно представляти рідне місто, однак фінансово підготувати команду до змагань досить затратно. Саме тому ми щиро вдячні Миронівській птахофабриці, що відгукнулася на наше прохання», – розповідає один із його очільників Андрій Бурхацький.

Зі свого боку тренер Наталія Кузнецова додала, що придбана форма якісна та комфортна й точно слугуватиме волейболісткам не один рік.

Допомога стала черговим кроком підприємства, спрямованим на підтримку спорту на Канівщині як одного із важливих напрямів соціальної діяльності.

 На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 15 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять, у приміщенні та текст «3 可 13»

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та м’яч

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Миронівська птахофабрика продовжує впроваджувати дуальну освіту для студентів  професійно-технічних навчальних закладів.