Освітній вектор у благодійній та соціальній діяльності Миронівської птахофабрики – один із ключових.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

В межах проєкту було придбано 15 сучасних столів та 60 стільців на загальну суму понад 50 тис грн і таким чином замінено половину старих меблів. За рішенням Ольги Форостяної, директора птахофабрики, яка днями побувала в навчальному закладі та ознайомилась з його роботою, підприємство допоможе придбати й іншу половину меблів.

«Шкільна їдальня простора, яскрава та охайна, а тепер ще й частково з новими меблями. Тож у цю картину ніяк не вписуються столи й стільці ще з радянських часів. Саме тому ми вирішили виділити додаткові кошти і все ж провести заміну решти старих меблів. Хочеться, щоб всім діткам тут було комфортно, затишно й смачно!» – резюмувала директорка.

За словами її директора Руслана Чалабієва, це великий і надзвичайно приємний сюрприз для всього шкільного колективу: «Ми навіть не мріяли про такий поворот подій, для нас вже отримана допомога була дуже цінна. Але, звісно, ми дуже раді такій ініціативі з боку керівництва Миронівської птахофабрики. Загалом, спостерігаючи за соціальною діяльністю МХП, ми бачимо скільки хороших справ робиться на Канівщині, у місті та в інших регіонах, як багато позитивних змін вдається впроваджувати в громадах завдяки проєктам компанії. Безперечно, МХП – це відповідальний бізнес і надійний партнер, який доводить це конкретними справами».

До слова, Канівська ЗОШ №3 – одна з найбільших у місті й тут навчається понад 530 учнів. Крім того, в школі велику увагу приділяють дітям з потребою інклюзивної освіти, створюючи для них необхідні навчальні та побутові умови.

Між іншим, це не перша взаємодія з навчальним закладом і для Миронівської ПФ. Так, наприкінці 2019 року коштом підприємства у школі було капітально відремонтовано й облаштовано нову вибральню та санітарний вузол, чим забезпечено комфортні умови для школярів. Обсяг допомоги тоді склав понад 218 тис грн.

Немає опису світлини.

May be an image of одна або кілька осіб

May be an image of стіл та у приміщенні

May be an image of 1 особа та у приміщенні

May be an image of у приміщенні

May be an image of у приміщенні

May be an image of дитина, стоїть та у приміщенні

May be an image of 3 людини, дитина, люди стоять, people sitting та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівській гімназії у межах «Школи сталого розвитку МХП» обговорили питання інтернет-безпеки (фото).