Чотири п’ятисекційні шафи та десять навчальних столиків вдалось придбати завдяки ініціативі батьків та підтримці Миронівської птахофабрики, яка в новому 2021 році продовжує свою взаємодію з освітніми закладами Канівщини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

 «Наші діти у випускній групі, майбутні першокласники, тож нині для них важливо добре підготуватися до школи. Однак меблі у групі не мінялися з 80-х років і вже стали практично непридатними для занять. Столики старі і зношені, тому замінити їх було критично. Друге питання шафи – їм теж не один десяток років, тож хотілося вирішити й цю проблему», - зауважила голова батьківського комітету групи Марина Шевченко.

Нині ж, з допомогою ж підприємства вдалось вирішити те й інше:

– Ми багато куди зверталися, але всюди чули лише відмову. Тому дуже вдячні, що на Миронівській птахофабриці почули та виділили фінансування. Тепер маємо чудові яскраві шафи та акуратні нові столики, які можна використовувати як для занять, так і для харчування діток. Упевнена, що ці меблі прослужать не одному поколінню «Золотої рибки». Щиро дякуємо!

Допомога освітнім закладам вже давно стала традиційною для підприємства Лише минулого року її отримали у чотирьох садочках та трьох школах Канівщини, на що було спрямовано загалом майже 200 тис грн у вигляді коштів та продукції власного виробництва для харчування дітей.

May be an image of 1 особа, дитина, sitting та у приміщенні

May be an image of 7 людей, дитина, people sitting, people standing та у приміщенні

May be an image of у приміщенні

May be an image of 6 людей, дитина, people standing та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що соціальний магазин МХП відновлює свою роботу на Канівщині.