У межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та Благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» 5 багатофункціональних медичних ліжок із електроприводом було передано  у Канівську багатопрофільну лікарню.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

У заході взяли участь заступник директора Благодійного фонду «МХП – Громаді» Микола Єфремцев, директор ВП «Степанці» ТОВ «НВФ «Урожай» та депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна, депутат Черкаської районної ради В’ячеслав Тур.

«Ми надзвичайно вдячні Благодійному фонду «МХП – Громаді» та «Миронівській птахофабриці» за надану допомогу. Ці ліжка будуть використовуватися  у хірургічному відділенні та сприятимуть покращенню умов перебування пацієнтів», - зауважила головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник під час передачі обладнання.

Депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч відзначив, що очолюване ним підприємство завжди йшло назустріч лікарні і неодноразово на прохання керівництва медичного закладу долучилося до забезпечення необхідними матеріалами.

Загалом протягом минулого року Благодійним фондом «МХП – Громаді» було придбано обладнання, матеріалів та медичних засобів для потреб Канівської ЦРЛ та ЦПМСД на суму близько 1,2 млн.грн.

«Для підтримки лікарів та медичних закладів загалом за минулий рік наше підприємство виділило медичних засобів та продукції на загальну суму близько 180 тисяч гривень. У подальшому ми також будемо підтримувати Канівську багатопрофільну лікарню та ЦПМСД», - відзначила директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна.

Депутат Черкаської районної ради В’ячеслав Тур зауважив, що наразі підтримка та забезпечення лікарень – це один із найважливіших пріоритетів, та закликав долучатися до цієї справи всіх, у кого є така можливість.

Загалом було доставлено 38 таких ліжок, які розподілено у кілька центральних районних лікарень Київщини, Черкащини, Вінниччини. Гуманітарний вантаж вагою понад 6,5 т  в Україну доставлено з Німеччини.

Особливість таких ліжок у тому, що вони забезпечують комфорт і зручність перебування важкохворих на стаціонарі, дають можливість регулювати висоту ложе і положення головної секції, а також полегшують догляд з боку медперсоналу.

Багатофункціональні медичні ліжка –  важлива підтримка для медзакладів, особливо у період стрімкого збільшення кількості хворих на COVID-19, коли облаштовуються додаткові  палати та ліжко-місця. Крім  того, нині подібних ліжок у медзакладах бракує і потреба лікарень у такому обладнанні завжди актуальна.

За словами директорки «МХП – Громаді» Тетяни Волочай, нове партнерство дасть можливість підтримувати заклади охорони здоров’я та освіти, громадські організації інвалідів, ветеранів війни та праці, дитячі будинки, будинки-інтернати та інші організації та установи, що утримуються за рахунок  державного чи місцевого бюджетів.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині медики отримали продуктові набори від МХП (фото).