Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури у ході аналізу законодавства у лісовій сфері встановлено, між постійним лісокористувачем, ДП «Золотоніське лісове господарство»  та тимчасовим лісокористувачем, приватним підприємством, укладено договір довгострокового тимчасового користування лісами, відповідно до якого у користування надано лісову ділянку площею 2,6 га, вартістю 167 млн грн для культурно-оздоровчих цілей, яка розташована в адміністративних межах Ліплявської сільської ради Черкаської області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

Всупереч істотним умовам договору та зазначеним договором обов’язкам тимчасового користувача, приватне підприємство вчасно не сплачувало рентну плату за довгострокове тимчасове користування лісами та упродовж тривалого часу мало заборгованість. Крім того, упродовж усього терміну дії договору, лісова ділянка не використовувалася за цільовим призначення — для культурно-оздоровчих цілей.

Враховуючи вказане, з метою поновлення порушених інтересів держави Смілянська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами, який задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині посадовця автодору затримали під час отримання хабара у 40 тис.дол. (фото).