Канівський міськрайонний суд Черкаської області ухвалив судове рішення про затвердження угоди про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 263 КК України відносно мешканця Канівського району, який знайшов речовину зеленого кольору масою 110 грамів, що являється вибуховою речовиною -  порохом та зберігав без передбаченого законом дозволу за місцем свого проживання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Під час проведення досудового розслідування між прокурором та обвинуваченим була укладена угода  про визнання винуватості відповідно до вимог ст. 468, 469, 472 КПК України, в якій зазначено, що обвинувачений повністю визнав свою винуватість у зазначеному в угоді діянні.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України та призначив йому покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі, встановивши йому іспитовий строк терміном на 1 (один) рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що неповнолітнього студента, який займався браконьєрством, адміністрація ВПУ взяла на поруки.