У зв’язку зі значним потепління та таненням снігового покриву, тривають роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби САД у  Facebook.

На автодорогах державного значення Черкаської області, мостах та шляхопроводах продовжуються роботи із водовідведення та ліквідації слизькості на дорогах.

За повідомлення Черкаського обласного гідрометцентру, в області висота снігового покрову становить 40-50 см, що у 4-5 разів вище норми. Запаси води у снігу найбільші за останні 30 років.

Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало понад 60 одиниць спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області. За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 400 тонн піщано-соляної суміші. 

Станом на ранок 30 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародного, національного та регіонального), без заторів та обмежень.

Всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи, виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами, виконуються роботи з водовідведення.

Також проводяться роботи із очищення від снігу узбіч, зупинок громадського транспорту, майданчиків для відстою транспортних засобів та влаштовуються дренажні канали для відведення вологи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в області розпочали підготовку до безаварійного пропуску льодоходу.