На сьогоднішньому засідання окружної виборчої комісії №197 представили зміни у складі ОВК та новопризначеного голову.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На початку сьогоднішнього засідання ОВК №197 зачитали текст постанови ЦВК №558 від 15.03.2019 року відповідно до якої було внесено зміни у склад комісії.

Так, у документі визначено достроково припинити повноваження члена та голови комісії Леоніда Михайловича Грищенка від кандидата на пост Президента України Віталія Скоцика у зв’язку із внесенням подання про заміну.

Натомість до складу комісії та головою призначили Оксану Дмитрівну П’яткову від кандидата на пост Президента України Віталія Скоцика.

Окрім цього достроково припиняються повноваження Ірини Миколаївни Хамази, замість якої до складу комісії увійду Тетяна Анатоліївна Ворончихіна від кандидата на пост Президента України Романа Насірова.

Після озвучених змін новопризначений голова Оксана П’яткова прийняла присягу. Згодом члени ОВК погодили внесення змін до складу ДВК та ухвалили рішення про визначення місця для преси.  

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ОВК планувало звернутися до НАЗК стосовно законності призначення Юрія Підгайного членом ОВК.