Багатофункціональні медичні ліжка, матраци, інвалідні візки, вироби медичного призначення, а також шкільні парти, стільці та дошки – все це було передано для потреб Канівської багатопрофільної лікарні, Мартинівського ліцею та Канівської спеціалізованої школи №6.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Гуманітарна допомога стала результатом співпраці Благодійного фонду «МХП – Громаді» та українсько-данської волонтерської спілки «Bevar Ukraine». Її медичному та освітнім закладам вручили представники благодійного фонду, Миронівської птахофабрики та ТОВ «НВФ «Урожай» за участю очільників місцевої влади.

Так, для потреб Мартинівського ліцею благодійники привезли 22 парти та стільки ж стільців, а також дві дошки. Як відзначив Олександр Костенко, директор навчального закладу, допомога відчутна й потрібна: «Тепер зможемо належним чином облаштувати кімнату для гурткової роботи, а також кабінет робототехніки! Зі 182 учнів, які відвідують нашу школу, понад 60 – займаються в гуртках, тому це чудово, що тепер вони матимуть комфортні умови. Великий плюс і в тому, що парти індивідуальні – це особливо актуально в умовах навчання під час адаптивного карантину. Крім того, це в ключі вимог Нової української школи».

Допомозі зраділи і в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Сюди представники МХП передали 54 парти та 54 стільці. Коментуючи отриману допомогу, директорка Валентина Мартинович повідомила, що завдяки гуманітарній допомозі буде обладнано клас для майбутніх п’ятикласників: «Ми якраз займаємось підготовкою й укомплектуванням цього кабінету до нового навчального року, тож допомога дуже вчасна. Решта парт і стільців піде для потреб музичного класу».

Також цього дня до Канівської багатопрофільної лікарні доставили 10 багатофункціональних ліжок та стільки ж матраців, 5 інвалідних крісел, 2 ролятори на колесах, а також цілі стоси упаковок з витратними матеріалами, виробами медичного призначення й засобами індивідуального захисту тощо. За словами заступника головного лікаря з медичної частини Сергія Назаренка, це допоможе підсилити матеріальну базу відразу кількох відділень, зокрема хірургічного та реанімаційного, а також збагатити асортимент виробів медичного призначення ортопедичного напряму.

На початку року БФ «МХП – Громаді» спільно з БФ «Міжнародна Асоціація Підтримки України» вже передав Канівській багатопрофільній лікарні 5 багатофункціональних ліжок з Німеччини.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівським школярам провели урок із фінансової грамотності (фото).