Сертифікат переможця у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно», який організовано Благодійним Фондом «МХП-ГРОМАДІ», передбачає реалізацію проекту «Через гру до успіху!», а саме - створення на території Канівського інклюзивно-ресурсного центру розвивально-ігрового майданчика.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із 2018 року в місті (за адресою вул. Шевченка, 49) функціонує комунальна установа «Канівський інклюзивно-ресурсний центр», який обслуговує дітей з особливими освітніми потребами. Впровадженню інклюзивної освіти в Каневі сприятиме і проект «Через гру до успіху!».

«Споруди, обладнання, об’єкти майданчика допомагають вирішити проблему реабілітації, відновлення та розвитку моторно-рухових функцій, зорово-моторної та просторової координації, розвитку дрібної та загальної моторики. А також корисні для розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Створення та використання такої зони розвитку у вигляді ігрового майданчика удосконалить вміння керувати своїми пальцями, розвиватиме пам’ять, увагу, мислення, стимулюватиме розвиток мовлення, покращить діяльність серцево-судинної системи. Такий про майданчик послужить прикладом створення такого обладнання в домашніх умовах та реалізації потреб всієї родини. Сприятиме вихованню толерантного ставлення до осіб з особливими освітніми потребами та інклюзивної культури в населення громади», - зауважила керівник проекту Олена Литвин.

За словами організаторів, розвивальний майданчик матиме спеціальні сенсорні доріжки, розвиваючі ігрові панелі з дерева, на яких будуть закріплені різні деталі: корки та кришки з пляшок, штуцери, використані вимикачі, розетки, дверні ланцюжки, телефонні диски та інше.

«Раді були приймати вітання від друзів і однодумців. Дякуємо всім за допомогу в написанні й підтримці нашого проєкту та запрошуємо всіх приєднуватися до майстер-класів щодо виготовлення обладнання з вищезазначених матеріалів. Це цікаво, захопливо і корисно. Під час конкурсного відбору незалежні експерти відзначили наш проект як важливий та корисний для громади. Окрім розвивальної мети він несе в собі ідеї сталого розвитку, збереження довкілля, поширення та виховання інклюзивної культури в суспільстві. Всіх охочих запрошуємо долучатися до реалізації нашого проекту. Настав час діяти! Зробімо разом нашу громаду кращою», - закликають у Канівському інклюзивно-ресурсному центрі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Келеберді відбулося урочисте відкриття тренажерного залу (фото).