У межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» від Благодійного Фонду «МХП – Громаді» у коридорі місцевого ліцею створили багатофункціональний освітній простір «Eduland», а на подвір’ї навчального закладу – спортивний майданчик «Sport kids workout». Крім того, в приміщенні дошкільної установи «Джерельце» облаштовано спортивно-ігрову та спальну кімнати.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«У Грищинецькому ліцеї немає спортивного залу, тож всі можливості для занять спортом обмежувалися кількома старенькими турніками та рукоходами. Саме тому, готуючись до участі в конкурсі мікрогрантів, ми вирішили в першу чергу вирішити це питання. Завдяки проекту тепер маємо сучасний та якісний майданчик! Тут багато спортивних елементів, конструкцій, цілі гімнастичні комплекси – все нове й надійне. Тепер діти з радістю проводять тут свій час та зміцнюють власне здоров’я. Та й загалом громада задоволена, що біля школи з’явився такий корисний простір» , – розповіла заступник директора навчального закладу Євгенія Тітова.

Вартість проєкту склала понад 150 тис. грн., 50 тис. грн з яких надав Фонд «МХП – Громаді», решта – кошти бюджету Бобрицької ОТГ. Завдяки цьому було придбано необхідні спортивні конструкції, приведено до ладу вже діючі, а також підсипано територію майданчику.

Ще одна втілена в життя ініціатива, якою нині пишаються в Грищинецькому ліцеї, – освітній простір у коридорі, облаштований за мотивом шкіл західних країн.

 «На ідею перетворення коридору в корисний освітній простір мене надихнув досвід британських та американських навчальних закладів. Крім того, цей задум повністю в дусі вимог Нової української школи, – поділилася Євгенія Тітова. – Тепер наш коридор зі звичайного безликого приміщення перетворився на улюблене та цікаве місце для школярів».

Нині простір «Eduland» має три функціональні зони – відпочинкову, навчальну та креативну.

«Школа в Грищинцях невелика, але тут навчається 90 дітей і ми постійно стикаємось із проблемою нестачі місця. Тож тепер в навчальній частині простору проводять уроки. Крім того, маємо тут чудову творчу зону для різних майстер-класів та воркшопів. Також є куточок природи та навіть міні-бібліотека, в якій буде реалізовано ідею буккросингу, або обміну книжками. Крім того, вже маємо плани щодо подальшого наповнення коридору», - відзначила очільниця відділу освіти Бобрицької ОТГ Анна Бабенко.

Модернізація коридору стала досить масштабним проектом, адже загальний обсяг фінансування склав близько 230 тис. грн. Коштом громади було проведено ремонт – замінено вхідні двері із класів, оновлено стіни, стелю та підлогу, облаштовано освітлення. За рахунок грантових коштів МХП – придбано меблі, необхідну техніку та навчальні матеріали.

Не менше у Грищинцях радіють і покращенню умов у дитячому садку «Джерельце», де спільними зусиллями Фонду «МХП – Громаді» та ТОВ «БІЕНПІ ГРУП» вдалось облаштувати аж три кімнати. Проект не був учасником мікрогрантового конкурсу, однак важливість його реалізації надзвичайно актуальна.

Ключові витрати взяв на себе бізнес, який вдалось залучити громаді, ну а з придбанням необхідних меблів та інших речей допоміг фонд «МХП – Громаді», спрямувавши на це 34 тис. грн.

Таким чином, ремонт та облаштування проведено в спортивно-актовій залі, а також в ігровій та спальній кімнатах. Для потреб малят придбано необхідні ліжка та стільчики, а ще – чудові ігрові комплекси для хлопчиків та дівчаток. В цілому це дозволило забезпечити для 39 дошкільнят комфортні побутові умови та значно покращити можливості для проведення навчальних занять та ігор.

Коментуючи реалізовані ініціативи в Грищинецькому старостинському окрузі, голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан не приховує емоцій від хороших справ:

– Щиро радію за наших сільських діток, які тепер мають можливість навчатися, виховуватися та займатися спортом в комфортних та сучасних умовах! Безмежно дякую нашим благодійникам, які допомагають втілювати в життя такі задуми, а ще пишаюся командою наших освітян, які не просто придумують хороші ідеї, а й завжди доводять їх до конкретних результатів, адже вболівають на громаду і її майбутнє.

У свою чергу Світлана Березань, менеджерка фонду, наголосила, що проекти дійсно вартісні, вирішують важливі потреби для людей, а ще – вчать громади бути самозарадними, ініціативними та проактивними.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: повітряна кулька, у приміщенні та дерево

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та повітряна кулька

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 3 тонни сміття зібрали у Степанцях під час екофестивалю (фото).