Село Степанці, як центр Степанецької ОТГ, візьме участь у проєкті «ВеСело» – спільній ініціативі інтернет-ресурсу Depo.ua та МХП, що має на меті показати самобутність українських сіл не з точки зору їх етнографічної чи природної цінності, а в першу чергу – як основи нашої нації, як джерела невичерпного оптимізму, кмітливості, вміння адаптуватися до будь-яких умов.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Днями знімальна група та журналісти видання завітали у Степанці. Вони не лише відвідали найцікавіші місця, а й поспілкувалися з місцевими жителями, дізналися про їхні настрої та  з’ясували в чому унікальність громади. 

Головними героями стали люди: і зрілі, що відбулися, - які багато що бачили, їх закоханість у своє село, їх готовність робити все можливе і неможливе для його життя та процвітання, і молодь, - яка не чекає моменту, щоб закінчити школу, вирватися на волю і перевести рідне село в розряд ностальгічних спогадів, а яка сама  вирішила організувати свій побут, перебудувати свою соціальну сферу.

Знімальна група поспілкувалася і з підлітками, які знайшли для цього і сили, і можливості, і кошти, дізналися, як в Степанцях відкрився «Степ-хаб». Також гості помилувалися неймовірними панорамами села,  поспілкувалися з керівниками освітніх закладів, зокрема, із директором Степанецького ліцею Станіславом Яременком та Людмилою Козак – директоркою ЗДО «Білочка», подивилися, як влаштований сам ліцей, побували в сільській майстерні, де взяли інтерв’ю в пані Тетяни Волочай – директорки БО «БФ «МХП – ГРОМАДІ».

Влаштував гостям екскурсію сільський голова Олександр Яременко, який з гордістю розповів про успіхи і досягнення усієї громади, не лише села Степанці, адже, результати роботи – очевидні. Підсумки візиту, відео-сюжет, можна буде спостерігати на сайті Depo.ua, а також на сторінці видання у фейсбук та ютуб-каналі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 60 мешканців Келеберди отримали безкоштовну консультацію у медиків (фото).