Під час останнього засідання сесії Канівської міської ради депутати заслухали інформацію начальника Канівського відділення поліції Юрія Лугіна щодо криміногенної ситуації в Канівській ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Керівник відділення наголосив, що на сьогодні 30% злочинів розкриваються за допомогою відеокамер та звернувся до депутатів з проханням сприяти заходам щодо забезпечення міста відеоспостережнням.

Наразі, за словами Юрія Лугіна, в Каневі встановлено 7 відеокамер.

«Цього недостатньо, оскільки останнім часом більшість злочинів скоєно так званими «гастролерами». Це заїжджі, немісцеві люди. Для встановлення та успішного проведення оперативно-пошукових заходів необхідно якісне відеоспостережння з визначенням номера автомобіля навіть в темний час доби. Вартість одного такого комплекста складає 25 тис.грн. Але це потрібно робити, бо це безпека наших громадян», - наголосив начальник відділення поліції.

«Востаннє ми встановили відеоспостережння по вулиці Київській. Відтак, у нас залишається незакритим лише один виїзд – на Пекарі. Тут причину складають, власне, технічні перепони, а саме – відсутність якісного інтернету. Тому будемо облаштовувати відеоспостереження по вулиці Шевченка, в районі школи №6. Але роботу в цьому напрямі продовжуватимемо обов’язково», - сказав Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині у приватному будинку  виявили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну.