Комунальне підприємство стало переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів - результати конкурсу затвердили під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«У зв’язку із закінченням терміну дії попереднього договору 13 листопада відповідно до законодавства ми оголосили новий конкурс. За визначеними критеріями переможцем стало наше КП «ЖЕК». Відтак, в 10-денний термін з ним буде укладено відповідний договір», - поінформувала присутніх начальник управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник.

У конкурсі взяли участь 2 претендента – це Канівське КП «ЖЕК» і комунальне підприємство з Корсуня-Шевченківського.

Члени виконкому обговорили питання централізованого вивезення сміття, стану канівського сміттєзвалища, перспективи його реконструкції та сортування відходів тощо.  

«На сьогодні централізованим вивезенням сміття охоплені лише місто Канів і село Яблунів, що входить до Канівської ОТГ. За останні два роки загалом в цьому напрямі проведено серйозний комплекс робіт: встановлено 96 нових контейнерів для сміття, придбано 2 сучасних сміттєвоза, завершується виготовлення проекту на реконструкцію сміттєзвалища. Тимчасом на території сміттєзвалища проведено освітлення, пробито свердловину тощо. Подальші наміри – облаштування безпосередньо на сміттєзвалищі сортувальної лінії», - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

При укладанні нового договору з комунальним підприємством «ЖЕК» на надання послуг з вивезення відходів будуть враховані й громади, які приєднуються до нас з нового року. Однак, на сьогодні яблунівці, яким надаються відповідні послуги, за це не платять. Ці витрати компенсуються з бюджету громади.

«Налагоджуючи централізований вивіз сміття в Яблуневі ми зустрічалися з громадою, обговорювали це питання. На той час було озвучено тариф у розмірі 24 грн. з людини, що для селян є непосильним. Відтак, поки що це оплачується з міського бюджету. Однак, всі села ми не зможемо таким чином «закривати». Та й для містян це буде несправедливо. Але тут треба враховувати й менталітет селян, які ніколи раніше не платили за «сміття». Будемо думати, вивчати ситуацію і працювати в цьому напрямі далі», - підсумував міський голова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що порушення санітарних норм виявили у кожному четвертому перевіреному об’єкті на Черкащині.