Зміни у чергах жовтих графіків відбудуться у ніч з 21 на 22 січня 2023 року, аби зменшити дискомфорт для споживачів у можливих затримках відключення/включення між чергами.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію ПАТ «Черкасиобленерго».

«Потреба у заощадженні електричної енергії залишається надважливим завданням! Просимо громадян бути свідомими та максимально зменшити використання електроприладів, особливо у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Вимикайте зайві електроприлади з мережі, вимикайте світло у кімнатах та приміщеннях, якщо ним не користуєтеся. Це допоможе уникнути перевантаження електромережі.

Також звертаємося до усіх підприємців з проханням обмежити підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, це також допоможе знизити навантаження у мережах.

Дякуємо за розуміння та витримку. Наближаємо перемогу разом та просимо ощадливо споживати електричну енергію», - зазначено у повідомленні ПАТ «Черкасиобленерго».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителям Канівської громади нагадують про необхідність носіння світловідбивачів у темну пору доби.