Мешканець села Ліпляве знайшов у своєму домоволодінні боєприпаси часів Другої світової війни та прийшов із своєю знахідкою у виконком сільської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

9 січня 2019 року до виконкому сільської ради із заявою звернувся житель села Ліпляве Ашот Мікаелян, який повідомив, що в своєму домоволодінні виявив боєприпаси часів Другої світової війни. При цьому всі виявлені боєприпаси, а саме: міну від міномета, ручні гранати та інші заявник приніс із собою в поліетиленовому пакеті прямо до приміщення виконкому.

Працівниками виконкому боєприпаси були  видалені з приміщення на безпечну відстань, після чого про подію були повідомлені оперативні служби  ліній «101» та «102». В короткий термін до сільської ради прибули представники відділення поліції та представники  відділу надзвичайних ситуацій.

Після огляду боєприпасів офіцерами поліції та відділу надзвичайних ситуацій, з Головного управління Національної поліції в Черкаській області прибули спеціалісти-вибухотехніки, які вилучили  боєприпаси для їх подальшої утилізації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Литвинці сапери знайшли артилерійський снаряд.