10 тракторних причепів різноманітного сміття зібрали 16 квітня жителі Бобрицької громади разом з працівниками одного з підрозділів ТОВ «НВФ «Урожай» у межах Всеукраїнської толоки, оголошеної Благодійним фондом «МХП - Громаді». Таким чином вони очистили від непотребу узбіччя автодороги Р-19 на 3-кілометровій ділянці села Тростянець до межі Канева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Голова Бобрицької ОТГ Олена Штефан каже, що сміття вздовж цієї автодороги та у навколишніх ярах давній біль і проблема громади.

- Дається взнаки сусідство із сміттєзвалищем, що знаходиться на території нашої громади, — розповідає Олена Василівна. — Сюди звозять побутові відходи з Канева та навколишніх громад, але частина сміття, на жаль, залишаться на узбіччях, у посадках та ярах. І хоч дорога не є нашою зоною відповідальності, дивитися на це більше не було сил. Тож, коли почули про Всеукраїнську толоку, оголошену Благодійним фондом «МХП – Громаді», ми радо приєдналися до цієї ініціативи й вирішили прибрати саме цю ділянку. ТОВ «НВФ «Урожай», виділив нам техніку та інструменти, ми ж зібрали небайдужих людей й разом взялися звільняти природу від сміття.

Попри похмуру погоду й свинцеві хмари, що ось-ось обіцяли бризнути дощем, на толоку зібралося не менше сотні небайдужих канівчан. Серед них – учителька початкових класів Бобрицького ліцею Анастасія Краєва.

- Сьогодні ми прибрали невеличку ділянку автодороги і я рада, що причетна до цього. Сміття дуже багато! Навіть збилася з ліку, скільки причепів ми зібрали. Тепер приємно дивитися на результат нашої спільної роботи. Хочеться вірити, що інші це оцінять і дбатимуть про довкілля так само як і всі, хто сьогодні вийшов на толоку, — розповіла Анастасія Краєва.

Благодійний фонд «МХП - Громаді» оголосив Всеукраїнську толоку й закликав громади спільними зусиллями прибрати території своїх міст і сіл. Усім громадам, які долучаються до весняної толоки, підприємства агрохолдингу МХП, що є партнерами цієї екоакції, обіцяють надати посильну допомогу технікою, інвентарем та навіть волонтерами.

За словами директорки Благодійного фонду «МХП - Громаді» Тетяни Волочай, протягом усього трьох днів на заклик фонду відгукнулися громади понад 135 населених пунктів з 8 областей України. І їх число постійно збільшується.

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: 1 особа, просто неба, дерево та текст «4,5T SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та просто неба

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, просто неба та дерево

На зображенні може бути: дерево, трава та текст «SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, просто неба, дерево та текст «SHOT ON REDMI 9 Al QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: 1 особа, дерево та природа

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: 1 особа, просто неба та текст «CA8958BC SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA»

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спільними зусиллями працівників МХП та виконкому на канівській набережній провели толоку (фото).