Територіальний центр надання соціальних послуг благодійно отримав 647 продуктових наборів від мережі магазинів АТБ для вручення особам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають на обліку у терцентрі та іншим жителям Канева, яким виповнилось 85 і більше років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Подарунки вагою близько 8 кілограмів, тому самостійно доставити всі продуктові набори наші працівники не могли. До складу входить 1 кг вермішелі,  2 пачки (по 400 гр.) вівсяних пластівців, 1 кг ячної крупи, 1 кг рису, 1 кг цукру, 1 кг солі, 1 упаковка чаю, 1 пляшка олії, 1 пачка печива, 1 лимон, 1 туалетний папір», - зауважила директор терцентру Антоніна Петренко.

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Ренькаса до благодійної акції підключились працівники управління соціального захисту населення, відділу екології та муніципального контролю управління ЖКГ та екології, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти та водії цих служб з автомобілями.

«На звернення в соціальних мережах про волонтерську допомогу відгукнулись Костянтин Герасименко, Тетяна Ренькас, Олена Воюцька, Микола Бовшик та молода автомобілістка, яка побажала залишитись невідомою, а також депутати міської ради Тамара Щур, Людмила Дробот, Валентина Чиж, Наталія Горьова, які розвозили продуктові набори відповідно до  наданих списків, а не на своїх округах. Дуже вдячні всім, хто допоміг», - наголошує керівник установи.

Станом на 10 квітня ц.р. вручено 590 наборів, з них 49 – у с. Яблунів. Уточнюються списки осіб, адреси яких невірні, або які змінили місце проживання. З 13 квітня ц.р. ці набори будуть доставлені.

«Реакція канівців на 90% позитивна, набір з продуктів першої необхідності потрібен практично всім. Утім, були й слова невдоволення, зокрема, що когось немає у списках. Хочеться попросити всіх стати добрішими, більш згуртованими, порадіти за ближнього. Телефонуйте своїм батькам, бабусям і дідусям, забезпечуйте їх необхідними товарами, ліками, щоб вони мали змогу залишатися вдома», - резюмувала Антоніна Петренко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що медичним закладам Бобрицької ОТГ передали антисептики та засоби індивідуального захисту.