Рішення «Про надання пільг особам з інвалідністю з порушеннями зору» ухвалили члени виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 24 січня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 Відтак, для осіб з інвалідністю з вадами зору 1 та 2 груп та дітям з інвалідністю з вадами зору, які є мешканцями Канівської міської територіальної громади з міського бюджету виділяються кошти для встановлення пільги у розмірі 50% по оплаті житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку.

«На сьогодні в управлінні соціального захисту населення на обліку зареєстровано 38 осіб з інвалідністю по зору. Однак частина з них обрали житлову субсидію, а частина – державну пільгу», – зауважив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету затвердили Порядок надання грошової допомоги особам з інвалідністю з порушенням зору 1 та 2 групи інвалідності на оплату послуг з постачання природного газу компанією «Нафтогаз України» для опалення помешкань. Відповідно до ухваленого документу зазначеним особам надаватиметься грошова допомога на оплату послуг з постачання природного газу у розмірі 50% в межах соціальних норм та нормативів. Пільга є одноособовою і не розповсюджується на членів сім'ї пільговика.

«Наразі в управлінні соцзахисту зареєстровано 5 помешкань у яких проживають жителі Канівської міської територіальної громади для яких і буде нараховуватися відповідна пільга. Проплати будуть здійснюватися двічі на рік для покриття витрат на газове опалення», – відзначив Анатолій Пилипенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком не підтримав рішення про збільшення тарифу на вивіз сміття на 20%.