4000 саджанців горіхів були  вирощені агрономами ТОВ «НВФ  «Урожай» (група МХП) для проведення Всеукраїнського екологічного флешмобу «Висади свої горіхи».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «Урожай-громаді».  

Жителів Канівщини запрошують долучитися до Всеукраїнського екологічного флешмобу «Висади свої горіхи», який відбуватиметься 13 квітня.

«Якщо ви представник активної спільноти чи об’єднаної громади, якщо хочете об’єднати людей навколо корисної справи, мрієте закласти громадський горіховий сад чи горіхову алею, якщо ви просто господар і хочете долучитися до флешмобу,  незалежно від того, де ви живете, працюєте чи господарюєте, посадіть в цей день саджанці горіхів.

Не має саджанців, але готові поїхати та забрати, тоді маєте ще й таку нагоду. 

4000 саджанців горіхів, вирощених агрономами  ТОВ «НВФ «Урожай» (група МХП), уже чекають своїх господарів!», - зазначено у повідомленні.

Для того, щоб взяти участь у  Всеукраїнському екологічному флешмобі «Висади свої горіхи», потрібно зареєструватися до 1 квітня за посиланням, забрати саджанці Ґ(якщо немає власних) у с. Моринці, Звенигородського р-ну, Черкаської області (дати видачі 10-12 квітня), висадити дерева у своїй громаді/господарстві, зробити фото (відео) про початок, процес та результат. 
Розмістіть в цій події 13 квітня до 18:00 свій пост з фото (відео), написавши скільки і де ви висадили саджанців з хештегом #МХП#Урожай #Урожай_громаді #засади_свій_горіх #горіхова_алея#горіховий_сад #горіховий_парк #горіхова_Україна

Найкращий відеорепортаж отримає сертифікат на 1000 грн у відділ «САД і ГОРОД» в мережі гіпермаркетів України.

Найкращий фоторепортаж отримає подарунковий сертифікат на уроки гончарства від Школа гончарства - Холодний Яр.

Виникли запитання, телефонуйте 067-440-59-00  (з Пн.- Пт. з 08:00-17:00)

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителів Канівщини запрошують взяти участь в екологічному конкурсі та отримати 50 тис.грн. на реалізацію проектів.