Якщо ви почули гудки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають протягом декількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал «Увага всім».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Про алгоритм дій неодноразово повідомляли в ДСНС України, він такий:

  • Увімкніть телебачення або радіо. Інформація звучатиме через офіційні канали протягом 5 хвилин після звучання сирен.
  • Зосередьтесь, прослухайте повідомлення та виконуйте почуті інструкції. Залишайте теле- і радіоканали увімкненими. З них може надходити подальша інформація.
  • Зазвичай під час тривоги на офіційних каналах звучить інформація від місцевої влади про повітряну тривогу, під час якої треба взяти запас харчів, води та прямувати до найближчого укриття.

І тут головне – йти до укриття, а не продовжувати стояти в черзі до банкомату, на пошті, на касі в магазині або просто гуляти з маленькими дітьми на дитячих майданчиках!

Люди зрозумійте просту істину. Зараз ворог почав навмисно руйнувати цивільну інфраструктуру для того, щоб посіяти паніку серед мирних людей. А що як наступна «повітряна тривога» виявиться реальною?

Тільки від кожного з вас залежить, що чекає на вас та ваших дітей, коли ви продовжуєте мирно прогулюватися по Каневу під час повітряної загрози! Зрозумійте – зараз війна і той факт, що на території нашої громади зараз спокійно не дає стовідсоткову гарантію, що через тиждень ситуація не зміниться.

Тож, шановні мешканці Канівської громади та всі, хто зараз тут проживає, давайте будемо розсудливими та дбати не лише про своє життя та безпеку, а й про життя та безпеку своїх дітей, рідних та близьких.

Віримо, що наші Збройні Сили нас захистять. Але давайте їм трішки допоможемо і все ж будемо виконувати елементарні правила, які зможуть вберегти наше життя.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кожен десятий чоловік з Канівської громади вже вступив до лав тероборони.