Близько півсотні жителів Степанецької ОТГ скористалися можливістю безкоштовно отримати фахові консультації в межах медичного проєкту «Лікар для села», що 18 серпня вчергове завітав до громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Цього разу до послуг місцевих жителів працювали спеціалісти обласного рівня – лікар ультразвукової діагностики органів черевної порожнини і щитоподібної залози та лікар-кардіолог, які проводили прийом на базі Степанецької амбулаторії. В ході роботи лікар УЗД здійснив обстеження та надав консультації для 21 пацієнта, а кардіолог проконсультував 25 осіб.

Коментуючи ініціативу із залучення висококваліфікованих медиків у села, степанчани відзначають якість послуг – власне обстежень, медичних рекомендацій та призначень, а також доступність і зручність, оскільки прийом здійснюється безпосередньо у їхньому селі й безкоштовно.

У свою чергу Микола Єфремцев, координатор проєкту, відзначив, що «Лікар для села» й надалі реалізовуватиметься для громад, адже доступність якісної медицини для людей – одна з ключових цілей в діяльності благодійного фонду

Наступний візит медиків відбудеться вже 25 серпня до с. Ліпляве.

Відповідний проєкт вже не перший рік реалізовує Благодійний фонд «МХП-Громаді» на територіях присутності підприємств компанії, а отже й на Канівщині, де працює Миронівська птахофабрика та Урожай.

На зображенні може бути: 1 особа, сидить та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вже цими вихідними на Канівщину завітає Національний Тур «Кіно просто неба».