Днями відсвяткувала свій 95-річний ювілей Ганна Омелянівна Колісник, яка народилася і прожила майже все своє життя в селі Синявка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Дитячі та юнацькі роки обпалили тяжкі часи голодоморів, війни та післявоєнного лихоліття. Доля заносила юну Ганну в Німеччину у місто Ваймер, остарбайтером на важкі роботи.

Разом із чоловіком виховали трьох доньок, мають п’ятеро онуків та семеро правнуків. До заміжжя працювала в радгоспі Степанецькому в ланці, потім присвятила себе вихованню дітей та домашньому господарству, дуже любила порядок в усьому, тож, в її дворі і оселі завжди була зразкова чистота.

За збігом певних обставин, цю поважну дату іменинниця зустрічає в КЗ «ЦНСП Степанецької сільської ради ОТГ». В цей святковий для Ганни Омелянівни день відвідали будинок людей похилого віку представники Бобрицької ОТГ, - Лариса Добровольська, секретар Бобрицької сільської ради та Микола Зоць, керуючий справами Бобрицької ОТГ, а також від імені сільського голови Степанецької громади Олександра Яременка, ювілярку привітав Анатолій Нечипоренко, директор в КЗ «ЦНСП Степанецької сільської ради ОТГ».

Гості побажали здоров‘я, гарного настрою, оптимізму та довголіття, а ще пригостили  солодкими подарунками, які ювілярка розділила із співмешканцями стаціонарного відділення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині надзвичайники врятували із пожежі бабусю і її 2-річну правнучку (фото).