Прокурорами Черкаської обласної прокуратури доведено у суді вину жительки м. Сміла за вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства жінка за допомогою власного мобільного телефону з мотивів несприйняття нині діючої української влади та схвалення політики країни-агресора, розмістила в забороненій соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» на персональній сторінці, яка має відкритий доступ для необмеженого кола користувачів, ряд публікацій, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії РФ проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікація її учасників.

За результатами судового розгляду та враховуючи, що обвинувачена свою провину визнала повністю та шкодує про вчинене, суд визнав жінку винною в інкримінованих їй епізодах злочинної діяльності та призначив остаточне покарання у вигляді 5 років позбавлення без конфіскації майна з іспитовим терміном 3 роки.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за нелегальне перебування та протиправну поведінку 65-річний громадянин рф повернеться на свою батьківщину.