Вироком Канівського міськрайонного суду до двох років обмеження волі засуджено жительку Канівського району, яка незаконно посіяла та вирощувала коноплю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні встановлено, що 34-річна жителька Канівського району, за місцем свого проживання, незаконно посіяла насіння коноплі та, доглядаючи за ним шляхом поливання та проривання бур'яну, виростила 46 рослин коноплі, які згідно з висновком судово-хімічної експертизи являються рослинами роду коноплі (Cannabis), які містять психотропну речовину.

Під час досудового розслідування жінка свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, визнала повністю та щиро шкодувала про скоєне. В результаті чого уклала з прокурором угоду про визнання винуватості та яка в подальшому була затверджена судом.

Вироком Канівського міськрайонного суду громадянку засуджено за ч. 1 ст. 310  Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 2 років обмеження волі та на  підставі ст. 75 КК України звільнено засуджену від відбуття призначеного покарання з випробуванням, встановивши останній іспитовий строк терміном в 1 рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура вимагатиме відшкодування коштів державі із винуватиці ДТП.