Смілянською окружною прокуратурою забезпечено завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 27 ч. 1 ст. 203-2 КК України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Смілянської окружної прокуратури.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Канева фактично виконуючи функції і обов’язки касира-оператора, умисно, незаконно, достовірно знаючи про заборону грального бізнесу, законна діяльність якого регламентована дією Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» від 14.07.2020, усвідомлюючи протиправність організованої господарської діяльності, вчинила дії, що полягали у проведенні та наданні можливості доступу до азартних ігор у приміщенні грального закладу – інтерактивного клубу, в якості касира закладу. Чоловік надавав можливість доступу до азартних ігор, діяльність грального закладу – прийнятті грошових ставок від гравців, створення віртуальних ігрових рахунків, їх поповнення та закриття, видача виграшів гравцям в грошовому еквіваленті.

Зібравши всі необхідні докази під час досудового розслідування прокурором 29.11.2021 направлено до Канівського міськрайонного суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 20-річній дівчині, якій відірвало руку під час ДТП, збирають кошти на лікування.