Житель одного із сіл Канівського району перебуваючи у лісосмузі, в адміністративних межах с. Тростянець Канівського району знайшов гладкоствольну вогнепальну зброю (обріз гладкоствольної одноствольної мисливської рушниці 16 калібру, моделі ЗК промислового виробництва СРСР) та переніс до будинку за місцем свого проживання, де незаконно її зберігав.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Своїми умисними діями чоловік вчинив суспільно небезпечне діяння, передбачене ч. 1 ст. 263 КК України – незаконне придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Але, на наступний день особисто, добровільно повідомив правоохоронним органам про намір добровільної видачі  вогнепальної зброї.

Відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, - якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Тому, судом було звільнено даного громадянина від кримінальної відповідальності у зв’язку з добровільною здачею органам влади вогнепальної зброї.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині сільський голова підозрюється в отриманні неправомірної вигоди.