Засуджено жителя Канівського району, який незаконно заволодів транспортним засобом шляхом застосування насильницьких дій до водія вказаного транспортного засобу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Так, 27 лютого 2019 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду з обвинувальним актом у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України відносно жителя одного із сіл Канівського району Черкаської області.

У ході судових засідань встановлено, що житель Канівського району, 25.01.2019, близько 22.00 години, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх діянь, реалізуючи свій злочинний намір, спрямований на незаконне заволодіння транспортним засобом, а саме автомобілем марки «DACIA Logan», застосував насильницькі дії до водія вказаного автомобіля,  які не спричинили тілесних ушкоджень, та не були небезпечними для життя і здоров’я особи, встановив контроль над діями водія та вказаним автомобілем і в подальшому наказав потерпілому керувати автомобілем та їхати в напрямку одного із сіл Канівського району Черкаської області, тим самим примусив  водія виконувати свої накази.

За результатами судового розгляду вищевказаного кримінального провадження Канівським міськрайонним судом Черкаської області винесено вирок відносно даного викрадача автомобіля відповідно до якого його засуджено до 5 років позбавлення волі із застосуванням до нього 3 років іспитового терміну.                     

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителя Канівщини, який на грунті ревнощів вбив черкащанина, затримано.