Канівським міськрайонним судом засуджено уродженця с. Межиріч, Канівського району за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Під час судового розгляду встановлено, що чоловік діючи умисно, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, з метою нанесення легких тілесних ушкоджень, в ході сварки з потерпілим, наніс останньому шість ударів кулаками рук в ділянку обличчя,  ще два удари ногою в ділянку обличчя та один удар в ділянку тулуба, чим спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток носу, що згідно висновку експерта відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров'я.

Враховуючи вищевказане, Канівський міськрайонний суд призначив обвинуваченому покарання у виді штрафу у розмірі 50 (п'ятдесят) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жінку, яка нанесла легкі тілесні ушкодження 42-річному чоловіку, засудили до покарання у вигляді штрафу.