Керівництво КП «ЖЕК» опубліковало інформацію про намір встановити тариф на послуги із поводження із побутовими відходами, що надаються КП «ЖЕК» для споживачів, що знаходяться на території села Яблунів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора» (далі – КП «ЖЕК»), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» повідомляє про необхідність: 

  • встановити тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, вивезення, захоронення твердих, великогабаритних, ремонтних відходів);
  • встановити плату за абонентське обслуговування, у розрахунку на 1 абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами у розмірі, відповідно до Закону України від 09.11.2017 р. № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги»: 
  • абонентська плата для будинків приватного сектору – 4,55 грн.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 29.12.2020 №290 «Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів для Канівської ОТГ» визначено переможцем конкурсу комунальне підприємство «ЖЕК». Оскільки, с. Яблунів знаходиться на території Канівської ОТГ виникла необхідність встановлення тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами.

Відповідно до Закону України від 09.11.2017 р. № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги» із змінами, встановлюється плата за абонентське обслуговування, у розрахунку на 1 абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальним договором в розмірі:

- абонентська плата для будинків приватного сектору – 4,55 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 808 від 21.08.2019 року «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» граничний розмір на 01.01.2021 рік встановлено 15,25 грн.

Періодичність надання послуги, графік вивезення побутових відходів.

Вивезення відходів від житлових будинків з присадибними ділянками (приватний сектор) – 1 раз на 10 днів.

КП «ЖЕК», згідно п.2 розділу II наказу №130, приймає зауваження та пропозиції від споживачів впродовж 10 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, 69, тел. 3-17-93 або за адресою електронної пошти: e-mail: kanivgek@ukr.net.

Також, за вказаною адресою з понеділка по п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год 00 хв. можливо укласти договір на надання послуг з поводження побутовими відходами, а саме:

- фізичні особи повинні мати при собі: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, документи, що підтверджують право користування об’єктом нерухомого майна та кількість проживаючих в ньому осіб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання тарифів та нового автобусного маршруту розглянуть члени виконкому на черговому засіданні.