Слідчим суддею Канівського міськрайонного суду Черкаської області розглянуто клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно раніше судимих  двох осіб, мешканців смт. Чорнобай, Черкаської області, які підозрюються у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Підозрювані  30.06.2020, близько 17:00 год., перебуваючи поблизу будинку №11 по вул. Героїв Дніпра в м. Канів, Черкаської області, діючи умисно, за попередньою змовою, переслідуючи мету відкритого викрадення чужого майна, підійшовши позаду до потерпілої  (мешканка м. Канева) застосувавши насильство, що не є небезпечним для життя чи здоров’я останньої, що виразилося в утриманні потерпілої, після чого шляхом ривків, відкрито заволоділи її золотим ланцюжком, вагою 14 грамів, що висів на шиї потерпілої, після чого з місця події зникли, чим заподіяли потерпілій матеріальних збитків.     

За результатами розгляду клопотання задоволено повністю, слідчим суддею Канівського міськрайонного суду постановлено ухвалу, якою  обрано запобіжні заходи обом підозрюваним – тримання під вартою строком на 60 днів.
 
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі знайшли повішеним 19-річного студента.