Із четверга атмосферний тиск під натиском чергового «атмосферного велетня» істотно знизиться більше ніж на 10 одиниць, досягнувши мінімуму вдень п'ятниці.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Надалі у вихідні атмосферний тиск матиме досить гнучкий добовий хід, що негативно впливатиме на самопочуття людей, значного дискомфорту додаватиме поривчастий вітер небезпечних значень 15-20 м/с.

Температурний режим у найближчий тиждень утримається на «високій ноті». Незважаючи на вторгнення атмосферних фронтів, навіть холодних, температура повітря в нічні години збережеться на слабко позитивних значеннях, досягнувши мінімуму -3º У ніч на суботу, 19 лютого. Решту часу її градації збережуться в межах -1..+4º. Вдень 3-8º тепла, лише у понеділок 5-10º тепла. Кількість опадів очікується незначною.

Така синоптична ситуація може викликати суперечливі почуття у жителів. Поривчастий вітер, коливання атмосферного тиску і висока вологість повітря сприятимуть не зовсім комфортним відчуттям, а «весняне» тепло, та все більше і більше набираючий обертів світловий день, тривалість якого вже становить більше 10 годин, все ж таки не дозволять всидіти вдома.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за два тижні лютого виявлено 162 порушення правил рибальства (фото).