Меридіональні процеси змінилися на зональні, а це значить, що у найближчим тиждень переважатиме циклонічний характер погоди і «частими гостями» будуть грозові дощ, місцями з градом та шквалами 15-20 м/с.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Сьогодні через Черкащину переміщуватимуться атмосферні фронти циклонічного вихору «GUIDO». Прогнозуємо дощі, грози, місцями град та шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.  Прохолодне повітря, що надійде із північних широт швидко остудить спекотні 31-33º.

Вдень 3 серпня, завдяки виступу антициклону із заходу, атмосфера заспокоїться і до четверга переважатиме сонячна та тепла погода. Температура вночі 12-17º, вдень комфортних 22-27º.

А надалі синоптична класика: холодне повітря, що надійде у південні широти, спровокує утворення циклонів, які добре насичені вологою. Тому, за попередніми оцінками, у кілька днів дощитиме. Температурний фон знизиться на 3-5º та повернеться до своєї кліматичної норми 21-22º.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спекотні вихідні та зміну погоди на початку нового тижня прогнозують метеорологи на Черкащині.