На засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 січня ухвалено рішення «Про затвердження порядку надання та механізму розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автобусних маршрутах на 2024 рік».
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
За словами начальника управління соціального захисту населення Анатолія Пилипенка, у порівнянні з минулим роком механізм розрахунків за пільговий проїзд окремих категорій населення не змінився.
«Сума компенсаційних витрат також лишається на рівні минулого року», – зауважив Анатолій Пилипенко.
Відтак, присутні затвердили порядок надання та механізм розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автобусних маршрутах на 2024 рік.
Нагадаємо, право на безкоштовний проїзд на всіх автобусних маршрутах без обмежень відповідно до діючого законодавства мають такі категорії населення:
Пенсіонери за віком мають право безкоштовного проїзду на пільгових рейсах.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 80-ту річницю визволення міста від нацистських загарбників відзначили у Каневі (фото).
Доба в Черкаській області почалась з повітряних тривог. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…
У Каневі провели акцію «Світло Героїв» — вечір пам’яті, вдячності й любові до тих, хто…
З вечора п'ятниці Черкащина була на тривозі — в області працювали сили та засоби ППО.…
У четвер, 4 вересня відбудеться продовження І чергового засідання ХХІІІ сесії Канівської міської ради. Про…
Обласні медики повідомили, яким чином жителі Черкащини можуть викликати екстрену медичну допомогу в умовах перебоїв…
Складно не помітити, як матча стала постійним гостем у кав’ярнях і стрічках соцмереж. Цей яскраво-зелений…