З нагоди пам’ятної дати відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави за участі небайдужих жителів міста, структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради на чолі із міським головою Ігорем Ренькасом, секретарем міської ради Оксаною П'ятковою та заступницями голови Тетяною Жівотовою і Галиною Москаленко.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Головний спеціаліст відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Костянтин Андрієнко провів короткий історичний екскурс віхами тодішніх подій, а керівник Канівської міської організації ветеранів України Василь Тулін нагадав про подвиг учасників Другої світової війни.

«У Канівській громаді залишилося лише 3 ветерани Другої світової війни. Це люди, яких ми маємо пам’ятати та брати з них приклад, адже за свою країну вони поклали найцінніше», - підкреслив Василь Тулін.

З 21 вересня 1943 по січень 1944 року точилися кровопролитні бої у районі висот Канівського Подніпров'я.  І лише 31 січня 1944 року завдяки 206-ій стрілецькій дивізії наше місто було звільнено від нацистських загарбників.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, як фашисти облаштували концтабір у Музеї Тараса Шевченка.