Двом ексдепутатам сільради на Канівщині загрожує кримінальна відповідальність за неподання декларації

Працівниками прокуратури було виявлено факти неподання декларації колишніми депутатами однієї із сільських рад Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

У пункті 1 частини першої статті 3 зазначеного Закону до таких осіб віднесено народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.

У зв’язку з наведеним Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури за вказаними фактами внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальні акти направлено до суду для розгляду, колишнім депутатам загрожує  покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент дав розпорядження виділити кошти для добудови першої черги будинку культури у Каневі.

Liza

Recent Posts

Канівці попрощаються із захисником Михайлом Слободою

Під час російсько-української війни загинув військовослужбовець з Канева Михайло Слобода. Про це повідомляє Kanos із…

9 години ago

20 російських БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Із затяжними повітряними тривогами минають ці вихідні на Черкащині. Про це повідомляє Kanos із посиланням…

9 години ago

Із 90-річним ювілеєм привітали жительку Степанецької громади (фото)

26 березня свій 90-річний ювілей відзначила жителька Таганчі Оксана Олексіївна Грабко. Про це повідомляє Kanos…

2 дні ago

У Каневі офіційно завершився опалювальний сезон

Сьогодні, 27 березня, відповідно до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради №115 від 24 березня,…

2 дні ago

Ноутбуки та монітори передала громада військовій частині жителя Степанців (фото)

Степанецька громада нещодавно передала підрозділу жителя села Степанці Євгенія Голінченка 3 ноутбуки та 3 монітори.…

2 дні ago

Поліцейські затримали 20-річного підозрюваного у підпалі банку та незаконному зберіганні боєприпасів (фото)

Слідчі Черкаського районного управління поліції повідомили про підозру 20-річному місцевому жителю. Окрім доказів причетності до…

2 дні ago