Після дощу на тротуарній плитці, яку нещодавно уклали поблизу АТБ, збирається стічна вода.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на пост із місцевого пабліка.
Жителі Канева висловили обурення тому, що плитка на тротуарі поблизу пішохідного переходу укладена не відповідно до технологій, відтак на ній зберігається стічна вода.
Варто відзначити, що світлина викликала резонанс серед містян і багато хто прокоментував її у соціальній мережі. Наведемо лише декілька коментарів, опубліковані під постом із фотографією:
«Порядок. Штанини підняв роззувся і вперед. Наче не знаєте як ходити. Будете напрягати начальство, вони відпочивають і до виборів готуються», - зазначила у коментарі Ніна Старікова.
«Це зона для дезинфекціі взуття. Правильно укладена тротуарна плитка ніколи воду не триматиме. Вона повинна увійти крізь шви», - зауважила Лариса Миколаївна.
«Все там так, бабло «відмили» і все в порядку!», - написав Володимир Кремер.
«До речі, там ще й слизько, бачила , як жінка підсковзнулася і впала», - зауважила Олена Веретельник.
«Відмивання грошей , робили нікчеми , скоро воно все розрушиться і знову хтось із чиновників набьє кишені», - зазначив Геннадій Малашевський.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі Канева облаштували перехід біля АТБ.
Єдиний розпорядник бюджетних грошей – це Ренькас.
ст.42 п.4 п.п.13 Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80
***
Чому Ренькас, з якихось власних міркувань, укладає угоди та сплачує бюджетні гроші (наші податки) – в більшості випадків однім і тім же особам та підприємствам ?! – ЦЕ ВИ ВЖЕ ЗДОГАДАЙТЕСЬ САМІ.
Але , нагадаю, що за усіма ознаками від великого розуму та професіоналізму нашого Ренькасу та його підлеглих чиновників, які щомісяця отримують чималу заробітну плату – СТРАЖДАЄ ЦІЛЕ МІСТО КАНІВ – втрачає перспективи, шанс на економічний розвиток.
Бо економічний розвиток – це РІВНІСТЬ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ.
Про це навіть діти у садках знають.
Ренькас позбавив нас РІВНОСТІ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ – він та його оточення, під підтримки так званих ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ – любителів Дніпрових садів , та так званих місцевих журналістів – СКАЖЕНИМИ ТЕМПАМИ БУДУЮТЬ У ЦЬОМУ ЗАБУТОМУ БОГОМ МІСТІ ПІД НАЗВОЮ Канів – системні відносини КЛАНОВОЇ ОЛІГАРХІЇ – копіюють модель суспільних відносин путінської росії.
Витрати виконавчого комітету.
281 закупівля
https://clarity-project.info/entity/04060795
https://clarity-project.info/tenders/?entity=04060795
***
Серед договорів, підписаних Ренькасом у 2019 році, договору щодо цього так званого ремонту – не має.
Аби у Каневі були журналісти та депутати міської ради, які сумлінно представляют інтереси громади, а не ті, які полюбляють кіно, вишиванки, прапори та бюджетні гроші , то запитали би у Ренькаса (ЛЮДИНУ З ВІДПОВІДНОЮ ОСВІТОЮ ТА ЯКА 25 РОКІВ ПРОПРАЦЮВАЛА ГОЛОВНИМ АРХІТЕКТОРОМ ЦЬОГО БОГОМ ЗАБУТОГО МІСТА ) – ХТО ТАМ ЦЕ БУДУВАВ ТА З ЯКОЇ ТАКОЇ НАГОДИ ?!
Інші договори, які вже встиг підписати та за якими Ренькас встиг сплатити гроші .
Деякі так звані підприємці, прізвища яких нам не знайомі, зареєструвалися лише 2016 році , та встигли завдяки Ренькасу заробити з ДЕСЯТОК МІЛЬЙОНІВ ГРН.
***
Державні закупівлі замовника Відділ освіти виконавчого комітету Канівської міської ради
626 закупівель.
https://clarity-project.info/entity/04591647
***
Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.
91 закупівля.
https://clarity-project.info/entity/36775320
***
Відділ культури виконавчого комітету канівської міської ради.
7 закупівель
https://clarity-project.info/entity/25660588
****
Ось, такий талановитий у нас так званий менеджер у місті , який прийшов до влади завдяки місцевим так званим журналістам , депутатам Гамалій, Коржов та іншим кандидатам на посаду міського голови, які у кращих традиціях КРЕМЛІВСЬКИХ ЧЕКІСТІВ, методами Кісільова , Соловьєва, Скобєвої – пограбували громаду – вкрали у мешканців міста Канів ПРАВО НА ВИБІР – коли приховали, не довели до членів громади про ознаки ключової ролі Ренькаса у пограбуванні громади – справа Дніпрових садів.
Бо, право на вибір – це не кількість кандидатів.
ПРАВО НА ВИБІР – це ВСЕБІЧНА ТА ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.
***