Впродовж січня фахівці Управління Держпраці у Черкаській області спільно з представниками інших державних органів проводили інформаційні заходи для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі та надання послуг.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.
Мета заходів – інформування про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Заходами охоплено більше 6 тис. суб’єктів господарювання Черкащини та понад 21 тис. працівників.
Результатом проведеної роботи є збільшення кількості повідомлень роботодавців про прийняття працівників на роботу. Тенденція до збільшення офіційно прийнятих на роботу громадян на Черкащині зберігається. Це підтверджують попередні результати інспекційних відвідувань, які в рамках інспекційної кампанії проводять інспектори праці Управління спільно з фахівцями Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області.
Як відзначає головний державний інспектор Управління Тетяна Томіленко, переважна більшість суб’єктів господарювання області активно оформлюють з працівниками офіційні трудові відносини.
«Під час проведення інспекційних відвідувань роботодавці Черкащини підтверджують, що ознайомлені з перевагами офіційного оформлення працівників та обізнані щодо розмірів штрафів, передбачених трудовим законодавством у разі допуску працівника до роботи без укладення трудового договору», - підкреслює Тетяна Томіленко.
Фахівець Управління закликала роботодавців відповідально ставитися до дотримання вимог трудового законодавства та оформити трудові відносини з працівниками.
З 10 лютого 2020 року розпочався черговий етап виконання доручення Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука – інспекційна кампанія, під час якої заплановано охопити інспектуваннями роботодавців, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та надання послуг.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на 1 лютого на Черкащині припинили здійснювати діяльність 645 суб’єктів.