У травні агроіндустріальний холдинг МХП організували 30-годинний студентський хакатон «Student Agritech Challenge», за підсумками якого найкраща команда і срібні призери програми «MHP accelerator» відвідали Ізраїль, де пройшли чотирьохденну програму тренінгів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт».

Переможці «Student Agritech Challenge» та призери «MHP accelerator» побували в Ізраїлі на провідних бізнес-тренінгах, організованих компанією «Global Israeli Initiative». Програма поїздки включала відвідування інноваційного центру Талгіт, візит у «Google Campus TLV», екскурсії по історичним містам, зустріч із Послом України.

Основна мета заходу – дати новому поколінню українських молодих спеціалістів амбіційні цілі, які будуть базовані на реальному стані речей у виробничій галузі. «Захотілося розвиватися, дізнаватися нові технології, вкладати свої сили у розвиток країни», - зауважив учасник команди-переможців Євгеній Бондаренко.

Важливе значення має практичне застосування досягнень вітчизняної науки на внутрішніх та зовнішніх ринках. «Нам демонстрували дієві механізми просування розробок, а також надали можливість налагодити контакти для майбутньої наукової співпраці. Особливо приємно, що іноземні спеціалісти виразили щире зацікавлення нашими розробках», - повідомила переможниця конкурсної програми «MHP accelerator» Лідія Бабенко.

Окрім цього кращі п’ять команд хакатона «Student Agritech Challenge» відвідали одне із основних підприємств МХП – Вінницьку птахофабрику. «Майбутнім українським спеціалістам необхідно готуватися до роботи із високотехнологічним обладнанням. Тільки тоді їх професійна підготовка дійсно буде відповідати вимогам оновленого українського агросектору», - зазначила директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна.

Потрапити із екскурсією на будь-яке із підприємств холдингу можуть всі бажаючі у рамках програми «МХП СТАРТ». Для цього необхідно подати заявку на сайті. У межах програми регулярно проводяться лекції та майстер-класи від спеціалістів МХП – дізнатися їх розклад та записатися на них також можна у режимі онлайн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що сайт «МХП СТАРТ»  розпочав свою роботу.