Протягом січня-лютого в межах ініціативи «Одноденний заробіток – на армію» та завдяки благодійним заходам працівники виконавчих органів і комунальних підприємств, а також інші небайдужі жителі громади зібрали понад 300 тисяч гривень.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.
На зазначені кошти за зверненням військовослужбовців та членів їхніх сімей було придбано військовий одяг, взуття, термобілизну, спальні мішки, плитоноски, аптечки, різноманітну військову амуніцію й спорядження, матеріали для плетення маскувальних сіток, які виготовляють місцеві волонтери та небайдужі жителі громади, а також дофінансовано закупівлю автомобілів, дронів, планшетів, тепловізорів та інших приладів, необхідних захисникам.
«Слідкуйте за оголошеннями про актуальні збори коштів для придбання необхідного захисникам та долучайтеся до підтримки армії. Разом до Перемоги!», – зазначено у повідомленні Степанецької громади.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 80 тисяч гривень зібрали на підтримку ЗСУ під час благодійного концерту у Степанцях (фото).
Ніч в області минула спокійно, однак напередодні у регіон залітали ворожі безпілотники. Про це…
На війні загинув військовослужбовець із Канева Дмитро Гелевич. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
Відповідні рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 25 травня у рамках…
Фестиваль здоров’я «Час обирати себе» відбувся у Каневі 24 травня та об’єднав медиків, психологів, освітян,…
На сесії Канівської міської ради ухвалили декілька рішень щодо об’єднання, перепрофілювання та переміщення навчальних закладів.…
Під час Урядової наради із керівниками ОВА обговорили готовність регіонів до наступного етапу реформи шкільного…
View Comments
Зато ми більше разів побували в Польщі. Більше випили капіталістичного пива Потрібно і це враховувати. А хто більше ніж наша зірка Животова Тетяна фотографувалася в Польщі. Ніхто. Так що мовчіть степанчани.
У вас 300 тис грн. А у нас Животова.Вона безцінна
До Животової що йди що не йди все рівно нічого не вирішить.Навішає лапшу на вуші. Не має разниці чи ти житель чи мати загиблого воїна. Лапша однакова. Я переконалася
Ми вам з Ліплявого в надійні руки віддали вам пані Жівотову. Будьте добрі, коли вона вийде на пенсію - такою й віддайте